محصول به سبد خرید اضافه شد
0

ضمانت تعویض یا مرجوعی کالا

از آنجایی که هدف فروشگاه هانی تویز همیشه و همیشه رضایت و رفاه حال شما عزیزان میباشد بنابراین ممکن است شرایطی پیش آید که نیاز به تعویض یا مرجوع کالا باشد که اگر مطابق شرایط زیر باشد با کمال احترام این امر امکان پذیر است.
* البته خواهشی که داریم دوستان قبل از ثبت سفارش لطفا دقت کافی را به عمل آورید و در صورت داشتن سوال و مشاوره قبل از خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

شرایط مرجوع کردن یا تعویض کالا :

1 – اگر محصول با آن چیزی که سفارش داده اید مطابقت نداشته باشد :
زمانی که کالای شما رسید و با عکس غیر ژورنال آن (عکسی که داخل فروشگاه توسط مجموعه گرفته شده است) مطابقتی نداشت یا مشخصات درج شده در کالا را دارا نبود در این هنگام سریعا با پشتیبانی سایت تماس برقرار کنید و این موضوع را اطلاع دهید و در این هنگام فروشگاه موظف است بدون دریافت وجهی عروسک را برای شما تعویض نماید.
البته در صورتی این امر قابل اجراست که با مشخصات مغایر باشد و اگر شما به طور مثال به اشتباه محصول یا رنگ دیگری ثبت کرده باشید مجموعه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
دقت نمایید زمانی که وارد محصولی شوید هم تصاویر کالا و هم مشخصات کلی آن از قبیل سایز، رنگ و … درج شده است.
2 – زمانی که مشتری از خرید خود منصرف شود :
زمانی که کالای خود را به اشتباه ثبت سفارش کرده اید یا از خرید خود منصرف شده اید حتما قبل از ارسال کالا با واحد فروش تماس بگیرید تا محصول شما ارسال نشود.

نکات کلی در مرجوع کردن کالا :

* استرداد محصول حتما باید شامل یکی از شرایط بالا باشد.
* حتما قبل از مرجوع کالا باید با واحد پشتیبانی سایت هماهنگ شود.
* فقط کالاهایی از شرایط مرجوعی برخوردار خواهد بود که اصلا مشتری در آن هیچگونه دخل و تصرفی نداشته باشد و باز کردن بسته بندی و مارک و … امکان مرجوعی آن را از بین خواهد برد …
* بازگرداندن وجه کالای مرجوعی یا ارسال کالای جدید زمانی صورت خواهد گرفت که بسته مرجوعی و کالای قبلی به دست فروشگاه برسد و اگر قیمت کالاها متفاوت باشد مابه تفاوت آن پرداخت شود.
* در صورت داشتن شرایط مرجوعی، وجه کالای استردادی فقط و فقط به ش حساب یا کارت شخصی که اطلاعات آن در ثبت سفارش ذکر شده واریز خواهد شد.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی هانی تویز، مرکز جامع خرید انواع عروسک های پولیشی ایرانی و خارجی میباشد که با عرضه نمودن با کیفیت و مناسب ترین عروسک ها بهترین ها را برای شما عزیزان فراهم نموده است.
تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه عروسک هانی تویز (بازرگانی گاماتویز) است.
Copyright © 2022 Hanitoys